Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. 

 

NAKUPUJTE BEZPEČNE: 

-overené spokojnými zákazníkmi :-)

- Vaše osobné údaje chránime dľa nariadenia EÚ ( GDPR)

-vrátenie tovaru do 10 pracovných dní

-bezpečná preprava tovaru vlastnou dodávkou

-tovar Vám prinesieme až k vchodovým dverám bez príplatku

-doprava zdarma na vybrané sety

-platba v hotovosti na dobierku

-1% zľava pri platbe vopred na účet :-) jedinečná výhoda nášho e-shopu ! 

-24 mesačná záruka

-možnosť osobného odberu priamo v našom sklade

-profesionálny prístup k zákazníkom

-radi vám poradíme (KONTAKTY)

-nájdete nás opäť cez vyhľadávač Google: postele 

-možnosť využitia nákupu na splátky cez Quatro     

      

 

RECENZIE a fotografie

od našich zákazníkov: 

 

Dobrý deň

Chcela by som sa vám veľmi pekne poďakovať za výborné odporúčanie postele.

Je perfektná, pevná a do izby mi presne zapasovala.  

Prajem vám nech sa vášmu obchodu darí.

Ak máte stránku na sociálnych sieťach, v prílohe vám posielam aj fotku, ktorú môžete zverejniť.  

Prajem ešte raz veľa dobrých obchodov.  

S pozdravom 

Mária Pažmová 

--------------------------

Pekný deň prajem,

ďakujeme veľmi pekne mala je spokojná :-)

Martina M.

 

 

 

 

 


  

   


REGÁLY, POLICE, VITRÍNY

             Praktické regály a poličky z MASÍVU alebo laminovanej drevotriesky

                                          doplnia a oživia Váš domov

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Praktická  polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Materiál: borovica masív  Rozmery: 21x30x20 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.        
bežná cena 9,00 EUR
naša cena 5,00 EUR

OVN polica borovica masív č.52


Praktická  polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Materiál: borovica masív  Rozmery: 20x20 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.        
bežná cena 9,00 EUR
naša cena 5,00 EUR

OVN polica borovica masív č.63


Praktická  polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Polička obsauje zábranku proti pádu predmetov. Materiál: borovica masív  Rozmery: 12x40x10 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.        
bežná cena 10,00 EUR
naša cena 7,00 EUR

OVN polica borovica masív č.53


Praktická  polica z masívu má využitie hlavne v kuchyni ale i na chate. Obsahuje pod policou úchyt na zavesenie kuchynskej papierovej rolky. Materiál: borovica masív  Rozmery: 20x40x18 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.        
bežná cena 15,00 EUR
naša cena 8,00 EUR

OVN polica borovica masív č.58


Praktická  polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Materiál: borovica masív  Rozmery: 50x23 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.          
bežná cena 12,00 EUR
naša cena 8,00 EUR

OVN polica borovica masív č.61


Praktická  polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Materiál: borovica masív  Rozmery: 100x23 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.          
bežná cena 12,00 EUR
naša cena 8,00 EUR

OVN polica borovica masív č.60


Praktická  polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Obsahuje jednu zásuvku. Materiál: borovica masív  Rozmery: 20x30x20 cm     Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.        
bežná cena 15,00 EUR
naša cena 9,50 EUR

OVN polica borovica masív č.47


Praktická polica pre kutilov, zberateľov, do detskej izby alebo obývacej izby, má široké využitie. Materiál: borovica masív  Rozmery: 48 x 29 x 5 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.      
bežná cena 20,00 EUR
naša cena 10,00 EUR

OVN polica borovica masív č.25


Praktická rohová polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Materiál: borovica masív  Rozmery: 52x (24x24) x25 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.      
bežná cena 21,00 EUR
naša cena 11,00 EUR

OVN polica borovica masív č.40


Praktická rohová polica z masívu má využitie v domácnosti ale i na chate. Obsahuje zábranku proti pádu predmetov. Materiál: borovica masív  Rozmery: (28x28) x34 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.        
bežná cena 15,00 EUR
naša cena 11,00 EUR

OVN polica borovica masív č.69


Rozmery: 90 x  20 x  3,2 cm Drevo:DTD, odolná laminovaná drevotrieska, 32mm Farba dreva:  slivka 45 Termín dodania: skladom 1ks -cena je za 1ks police
bežná cena 16,00 EUR
naša cena 13,00 EUR

OVN Polica BOARD I 45 slivka


Praktická polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Materiál: borovica masív  Rozmery:44x35x18 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.      
bežná cena 25,00 EUR
naša cena 13,00 EUR

OVN polica borovica masív č.32


Praktická  polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Obsahuje pod policou 3 praktické úchyty na zavesenie predmetov. Materiál: borovica masív  Rozmery: 27x40x20 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.        
bežná cena 19,00 EUR
naša cena 14,50 EUR

OVN polica borovica masív č.56


Praktická polica pre kutilov, zberateľov, do detskej izby alebo obývacej izby, má široké využitie. Materiál: borovica masív  Rozmery: 48 x 49 x 5 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.    
bežná cena 25,00 EUR
naša cena 15,00 EUR

OVN polica borovica masív č.24


Praktická polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Materiál: borovica masív  Rozmery: 44x45x18 cm   Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.      
bežná cena 25,00 EUR
naša cena 15,00 EUR

OVN polica borovica masív č.31


Praktická polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Obsahuje 3 zásuvky. Materiál: borovica masív  Rozmery: 40x51x13 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.      
bežná cena 25,00 EUR
naša cena 15,50 EUR

OVN polica borovica masív č.37


Praktická polica pre kutilov, zberateľov, do detskej izby alebo obývacej izby, má široké využitie. Materiál: borovica masív  Rozmery: 48 x 70 x 5 cm   Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.    
bežná cena 26,00 EUR
naša cena 16,00 EUR

OVN polica borovica masív č.23


Praktická rohová polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Materiál: borovica masív  Rozmery: 45x (30x30) x27 cm   Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.      
bežná cena 29,00 EUR
naša cena 19,00 EUR

OVN polica borovica masív č.39


Praktická polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Obsahuje 3 zásuvky, poličky majú zábranku proti zošmyknutiu predmetov. Materiál: borovica masív  Rozmery:57x42x18 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.      
bežná cena 29,00 EUR
naša cena 20,00 EUR

OVN polica borovica masív č.34


Elegatná polica kombinácia MDF a odolnej laminovanej drevotriesky. -farebné prevedenie biela   Termín dodania : 2-3 týždne   rozmery [cm] 30 x 20 x 4 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 22 x 4 x 32 cm) Hmotnosť 0,15 Kg Povrch biela Materiál Lamino a ostatné K polici odporúčame dokúpiť hodiace sa komody a vitríny :
bežná cena 39,00 EUR
naša cena 20,00 EUR

OVN Vitrína IDN FN 1439 MDF/lamino
novinka


Praktická polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Obsahuje 4 zásuvky, poličky majú zábranku proti zošmyknutiu predmetov. Materiál: borovica masív  Rozmery:57x54x18 cm   Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.      
bežná cena 32,00 EUR
naša cena 22,00 EUR

OVN polica borovica masív č.33


Praktická  polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Materiál: borovica masív  Rozmery: 40x48x20 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.      
bežná cena 29,00 EUR
naša cena 23,00 EUR

OVN polica borovica masív č.42


Praktická polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Obsahuje 3 zásuvky a zábranku proti pádu predmetov z police. Materiál: borovica masív  Rozmery: 16x61x13 cm  Cena je uvedená vo farbe prírodná borovica. Fotografia je v morení dub. Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu
bežná cena 29,00 EUR
naša cena 24,00 EUR

OVN polica borovica masív č.46


v Praktická rohová polica z masívu má široké využitie v domácnosti ale i na chate. Je vhodná aj ako RTV polica. Materiál: borovica masív  Rozmery: 40x (80x80) x40 cm    Možnosť výberu morenia za príplatok +10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.  Ďakujeme.      
bežná cena 49,00 EUR
naša cena 38,00 EUR

OVN polica borovica masív č.41


Elegantná polica kombinácia MDF a odolnej laminovanej drevotriesky. -farebné prevedenie biela   Termín dodania : 2-3 týždne   rozmery [cm] 90 x 20 x 4 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 22 x 4 x 93 cm) Hmotnosť 0,4 Kg Povrch biela Materiál Lamino a ostatné K polici odporúčame dokúpiť hodiace sa komody a vitríny :
bežná cena 49,00 EUR
naša cena 39,50 EUR

OVN Vitrína IDN FN 1823 MDF/lamino
novinka


Policový regál  je vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva,  veľmi dôkladne a presne, dvojito lakovaný, lak je šetrný k životnému prostrediu!!   ROZMERY: - Šírka 70 cm. - Výška 87 cm. - Hĺbka 30 cm. -Výška medzi policami je 35cm Celková hmotnosť:10kg Regál je dodávaný v demonte.        
bežná cena 59,00 EUR
naša cena 48,00 EUR

OVN Regál 70x87 borovica
novinka


Elegantný jednoduchý dizajn regálu / knižnice . -materiál masívna borovica, farebné prevedenie biely lak, drevo presvitá -3 police  Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte   rozmery [cm] 63 x 33 x 84 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 35 x 9 x 87 cm) Hmotnosť 7 Kg Povrch biely lak Materiál Masív            
bežná cena 129,00 EUR
naša cena 48,00 EUR

OVN Regál IDN 8024 borovica masív biely lak
novinka


Moderný dizajnový regál / knižnica. -materiál lamino, farebné prevedenie buk- cena je bez dekorácii  Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte   rozmery [cm] 84 x 33 x 175 (š x h x v) Balené KARTON: 2 ks (rozmery, š/v/d: 34 x 10 x 92 cm, 34 x 13 x 79 cm) Hmotnosť 36 Kg Povrch buk Materiál Lamino a ostatné              
bežná cena 120,00 EUR
naša cena 51,00 EUR

OVN Regál IDN T263001 buk lamino
novinka


Policový regál  je vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva,  veľmi dôkladne a presne, morený vo farbe jelša,dvojito lakovaný, lak je šetrný k životnému prostrediu!!   ROZMERY: - Šírka 70 cm. - Výška 87 cm. - Hĺbka 30 cm. - Výška  medzi policami je 35cm. Celková hmotnosť:10kg Regál je dodávaný v demonte.  
bežná cena 69,00 EUR
naša cena 53,00 EUR

OVN Regál 70x87 jelša
novinka


Policový regál  je vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva,  veľmi dôkladne a presne, morený vo farbe dub,dvojito lakovaný, lak je šetrný k životnému prostrediu!!   ROZMERY: - Šírka 70 cm. - Výška 87 cm. - Hĺbka 30 cm. - Výška  medzi policami je 35cm. Celková hmotnosť:10kg Regál je dodávaný v demonte.  
bežná cena 69,00 EUR
naša cena 53,00 EUR

OVN Regál 70x87 dub
novinka


Policový regál  je vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva,  veľmi dôkladne a presne, morený vo farbe orech,dvojito lakovaný, lak je šetrný k životnému prostrediu!!   ROZMERY: - Šírka 70 cm. - Výška 87 cm. - Hĺbka 30 cm. - Výška  medzi policami je 35cm. Celková hmotnosť:10kg Regál je dodávaný v demonte.  
bežná cena 69,00 EUR
naša cena 53,00 EUR

OVN Regál 70x87 orech
novinka


Policový regál  je vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva,  veľmi dôkladne a presne,dvojito lakovaný, lak je šetrný k životnému prostrediu!!   ROZMERY: - Šírka 50 cm. - Výška 100 cm. - Šírka 30 cm. - Výška  medzi policami je 35cm. Celková hmotnosť:18kg   Regál je dodávaný v demonte.  
bežná cena 65,00 EUR
naša cena 53,00 EUR

OVN Regál 50x100 borovica
novinka


Elegantný jednoduchý dizajn regálu / knižnice . -materiál masívna borovica, farebné prevedenie biely lak, drevo presvitá -4 police  Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte     rozmery [cm] 63 x 33 x 122 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 36 x 7 x 124 cm) Hmotnosť 9 Kg Povrch biely lak Materiál Masív            
bežná cena 133,00 EUR
naša cena 59,00 EUR

OVN Regál IDN 8025 borovica masív biely lak
novinka


Moderný dizajnový regál / knižnica. -materiál lamino, farebné prevedenie biela matná- cena je bez dekorácii  Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte rozmery [cm] 90 x 29 x 136 (š x h x v) Balené   Hmotnosť 10 Kg Povrch biela Materiál Lamino a ostatné              
bežná cena 114,00 EUR
naša cena 67,00 EUR

OVN Regál IDN PA806050 SU biela matná lamino
novinka


Policový regál  je vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva,  veľmi dôkladne a presne,dvojito lakovaný, lak je šetrný k životnému prostrediu!!   ROZMERY: - Šírka 60 cm - Výška 150 cm - Hĺbka 30 cm - Výška  medzi policami je 35 cm Celková hmotnosť:18 kg   Regál je dodávaný v demonte.  
bežná cena 89,00 EUR
naša cena 75,00 EUR

OVN Regál 60x150 borovica
novinka


Elegatný jednoduchý dizajn regálu / knižnice . -materiál masívna borovica, farebné prevedenie biely lak, drevo presvitá -päť políc  Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte   rozmery [cm] 63 x 33 x 161 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 35 x 7 x 182 cm) Hmotnosť 12 Kg Povrch biely lak Materiál Masív      
bežná cena 159,00 EUR
naša cena 75,00 EUR

OVN Regál IDN 8026 borovica masív biely lak
novinka


   Moderný PC stolík s príručným regálom, vhodný do menších izieb alebo kancelárie. farebné prevedenie biela matná  štyri police (š/h/v) 48 × 24 × 29 cm  montáž možná na pravú aj ľavú stranu Termín dodania:2-4 týždne, v demonte   rozmery [cm] 112 x 101 x 77 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 52 x 10 x 102 cm) Hmotnosť 28 Kg Povrch biela Materiál Lamino a ostatné      
bežná cena 120,00 EUR
naša cena 75,00 EUR

OVN PC stôl s regálom IDN 254460 biely laminát
novinka


Policový regál  je vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva,  veľmi dôkladne a presne, dvojito lakovaný, lak je šetrný k životnému prostrediu!!   ROZMERY: - Šírka 60 cm. - Výška 170 cm. - Hĺbka 30 cm. - Výška  medzi policami je 35 cm. Celková hmotnosť:18 kg   Regál je dodávaný v demonte.  
bežná cena 99,00 EUR
naša cena 78,00 EUR

OVN Regál 60x170 borovica
novinka


Moderný regál / knižnica, vhodná na optické členenie priestoru. -materiál lamino, farebné prevedenie dub sonoma- cena je bez dekorácii a úložných boxov Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte rozmery [cm] 107 x 33 x 107 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 34 x 17 x 114 cm) Hmotnosť 38 Kg Povrch dub Materiál Lamino a ostatné          
bežná cena 120,00 EUR
naša cena 87,00 EUR

OVN Regál IDN FN 1226 dub sonoma lamino
novinka


Moderný regál / knižnica, vhodná na optické členenie priestoru. -materiál lamino, farebné prevedenie biela matná- cena je bez dekorácii a úložných boxov Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte rozmery [cm] 107 x 33 x 107 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 34 x 17 x 114 cm) Hmotnosť 38 Kg Povrch biela matná Materiál Lamino a ostatné            
bežná cena 120,00 EUR
naša cena 87,00 EUR

OVN Regál IDN FN 1227 biela matná lamino
novinka


Policový regál  je vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva,  veľmi dôkladne a presne,dvojito lakovaný, lak je šetrný k životnému prostrediu!!   ROZMERY: - ŠÍRKA 60 cm - Výška 200 cm. - Hĺbka 30 cm. - Výška  medzi policami je 35cm. Celková hmotnosť:20kg   Regál je dodávaný v demonte.  
bežná cena 110,00 EUR
naša cena 89,00 EUR

OVN Regál 60x200 borovica
novinka


Elegantný jednoduchý dizajn regálu / knižnice . -materiál masívna borovica, farebné prevedenie biely lak, drevo presvitá -šesť políc  Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte   rozmery [cm] 63 x 33 x 199 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 35 x 7 x 201 cm) Hmotnosť 14 Kg Povrch biely lak Materiál Masív        
bežná cena 169,00 EUR
naša cena 95,00 EUR

OVN Regál IDN 8027 borovica masív biely lak
novinka


Policový regál  je vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva,  veľmi dôkladne a presne,morený vo farbe jelša ,dvojito lakovaný, lak je šetrný k životnému prostrediu!!   ROZMERY: - ŠÍRKA 60 cm. - Výška 200 cm. - Hĺbka 30 cm. - Výška  medzi policami je 35cm. Celková hmotnosť:20 kg   Regál je dodávaný v demonte.  
bežná cena 120,00 EUR
naša cena 99,00 EUR

OVN Regál 60x200 jelša
novinka


Policový regál  je vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva,  veľmi dôkladne a presne,morený vo farbe orech,dvojito lakovaný, lak je šetrný k životnému prostrediu!!   ROZMERY: - ŠÍRKA 60 cm. - Výška 200 cm. - Hĺbka 30 cm. - Výška  medzi policami je 35cm. Celková hmotnosť:20kg   Regál je dodávaný v demonte.  
bežná cena 120,00 EUR
naša cena 99,00 EUR

OVN Regál 60x200 orech
novinka


Policový regál  je vyrobený výhradne z masívneho borovicového dreva,  veľmi dôkladne a presne, morený vo farbe dub, dvojito lakovaný, lak je šetrný k životnému prostrediu!!   ROZMERY: - ŠÍRKA 60 cm. - Výška 200 cm. - Hĺbka 30 cm. - Výška  medzi policami je 35 cm. Celková hmotnosť:20 kg   Regál je dodávaný v demonte.  
bežná cena 120,00 EUR
naša cena 99,00 EUR

OVN Regál 60x200 dub
novinka


Popis: rozmery:120x50x30 cm Vitrína s policami z borovicového masívu krásne doplní akýkoľvek interiér kvalitným kúskom nábytku. Termín dodania:4-5 týždňov,v demonte Hmotnosť:15kg Možnosť výberu morenia za príplatok 10%,pri bielej farbe je príplatok 20%. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.Ďakujeme.
bežná cena 129,00 EUR
naša cena 99,00 EUR

OVN Vitrína I 1D borovica
novinka


Elegantný dizajn regálu / knižnice . -materiál kombinácia MDF / lamino, farebné prevedenie biela -5 políc  Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte rozmery [cm] 50 x 35 x 200 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 40 x 8 x 202 cm) Hmotnosť 32 Kg Povrch biela Materiál Lamino a ostatné Odporúčame dokúpiť hodiace sa komody a vitríny:
bežná cena 139,00 EUR
naša cena 106,00 EUR

OVN Regál IDN FN 1733 MDF/lamino
novinka


Elegantný dizajn regálu / knižnice . -materiál kombinácia MDF / lamino, farebné prevedenie biela -5 políc Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte Odporúčame dokúpiť hodiace sa komody a vitríny: http://www.nabytokpohoda.sk/www-nabytokpohoda-sk/eshop/19-1-KOMODY-MASIV-LAMINO-MDF/0/5/3367-OVN-Komoda-IDN-FN-1596-MDF-lamino
bežná cena 159,00 EUR
naša cena 118,00 EUR

OVN Regál IDN FN 1732 MDF/lamino
novinka


Zaujímavá jednoduchá knižnica nadčasového dizajnu, materiál masív borovica, farebné prevedenie biely lak - 2 police - súčasť zostavy Provence Odporúčame dokúpiť hodiace sa komody, vitríny a konf.stolíky z našej ponuky: http://www.nabytokpohoda.sk/www-nabytokpohoda-sk/eshop/19-1-KOMODY-MASIV-LAMINO-MDF
bežná cena 230,00 EUR
naša cena 118,00 EUR

OVN Knižnica IDN ID20901540 biela borovica masív
novinka


    Moderný PC stolík s knižnicou, vhodný do menších izieb alebo kancelárie. farebné prevedenie biela matná -2 pochrómované nohy s priemerom 6 cm a dĺžkou 70 cm,  pracovná doska hrúbky 22 mm 8 otvorených políc, hrúbka materiálu 18 mm Termín dodania:2-4 týždne, v demonte rozmery [cm] 120 x 66 x 142 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 72 x 10 x 127 cm) Hmotnosť 35 Kg Povrch biela
bežná cena 179,00 EUR
naša cena 118,00 EUR

OVN PC stôl s knižnicou IDN 205604 biely laminát
novinka


Popis: rozmery:120x80x30 cm Vitrína s policami z borovicového masívu krásne doplní akýkoľvek interiér kvalitným kúskom nábytku. Termín dodania:4-5 týždňov,v demonte Hmotnosť:15kg Možnosť výberu morenia za príplatok 10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.Ďakujeme.
bežná cena 145,00 EUR
naša cena 131,00 EUR

OVN Vitrína II 2D borovica
novinka


Kvalitný výrobok tradičného jednoduchého dizajnu vyrobeného výhradne z masívnej borovice,2x brúsený a 2x lakovaný ekolakom. Hrúbka masívu:2,5-2,8cm rozmery:120x80x30 cm Je dodávaná v demonte. Termín dodania:2-5 týždňov Hmotnosť: 38kg   Možnosť výberu morenia za príplatok 10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte
bežná cena 149,00 EUR
naša cena 131,00 EUR

OVN Vitrína II 1D borovica
novinka


Praktický regál / knižnica z masívneho dreva . -materiál masívny smrek lakovaný -5 políc  Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte   rozmery [cm] 77 x 31 x 180 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 34 x 9 x 183 cm) Hmotnosť 17 Kg Povrch lakované Materiál Masív        
bežná cena 189,00 EUR
naša cena 149,00 EUR

OVN Regál IDN 851 smrek masív
novinka


Nadčasová otvorená obývacia policová stena z masívnej borovice s množstvom úložného priestoru.  -lakované prevedenie - 4 úložné zásuvky  Termín dodania:2-4 týždne, v demonte   rozmery [cm] 150 x 30 x 192 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 35 x 17 x 196 cm) Hmotnosť 39 Kg Povrch lakované Materiál Masív              
bežná cena 355,00 EUR
naša cena 197,00 EUR

OVN Obývacia stena IDN 8049 borovica masív
novinka


Kvalitný výrobok tradičného jednoduchého dizajnu vyrobeného výhradne z masívnej borovice,2x brúsený a 2x lakovaný ekolakom. Knižnica je vhodná do detských izieb, pracovní ale aj do iných častí bytu. Hrúbka masívu:2,5-2,8cm rozmery:180x80x40 cm Je dodávaná v demonte. Termín dodania:2-5 týždňov Hmotnosť: 28kg   Možnosť výberu morenia za príplatok 10%,pri bielej farbe je príplatok 20%. Prosíme aby
bežná cena 339,00 EUR
naša cena 210,00 EUR

OVN Knižnica 1D 3S borovica
novinka


Kvalitný výrobok tradičného jednoduchého dizajnu vyrobeného výhradne z masívnej borovice,2x brúsený a 2x lakovaný ekolakom. Knižnica je vhodná do detských izieb, pracovní ale aj do iných častí bytu. Hrúbka masívu:2,5-2,8cm rozmery:190x90x40 cm Je dodávaná v demonte. Termín dodania:2-5 týždňov Hmotnosť: 38kg   Možnosť výberu morenia za príplatok 10%,pri bielej farbe je príplatok 20%. Prosíme, aby
bežná cena 299,00 EUR
naša cena 220,00 EUR

OVN Knižnica 2D borovica
novinka


Kvalitný výrobok tradičného jednoduchého dizajnu vyrobeného výhradne z masívnej borovice,2x brúsený a 2x lakovaný ekolakom.   Hrúbka masívu:2,5-2,8cm rozmery:120x108x30 cm Je dodávaná v demonte. Termín dodania:2-5 týždňov Hmotnosť: 38kg   Možnosť výberu morenia za príplatok 10%, biela farba nie je v ponuke. Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte
bežná cena 249,00 EUR
naša cena 225,00 EUR

OVN Vitrína III 2D borovica
novinka


Elegantná nadčasová knižnica z masívnej borovice voskovaná v medovom odtieni - 2 police, 2 dvierka, kovové ozdobné úchytky  Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte     rozmery [cm] 81 x 38 x 177 (š x h x v) Balené KARTON: 1 ks (rozmery, š/v/d: 79 x 7 x 178 cm) Hmotnosť 32 Kg Materiál Masív borovica          
bežná cena 410,00 EUR
naša cena 231,00 EUR

OVN knižnica IDN 164716 borovica vosk masív
novinka


Elegantná vitrína kombinácia MDF a odolnej laminovanej drevotriesky. -farebné prevedenie biela - 2 široké zásuvky, 3 police, úchytky starožitného vzhľadu   Termín dodania : 2-4 týždne, v demonte    rozmery [cm] 80 x 45 x 200 (š x h x v) Balené KARTON: 2 ks (rozmery, š/v/d: 47 x 9 x 202 cm, 40 x 7 x 194 cm) Hmotnosť 59 Kg Povrch biela Materiál Lamino a ostatné K vitríne odporúčame dokúpiť hodiace
bežná cena 470,00 EUR
naša cena 259,00 EUR

OVN Vitrína IDN FN 1738 MDF/lamino
novinka


Popis: rozmery:130x85x35 cm Moderný nábytok z borovicového masívu v rôznych farebných prevedeniach. -morenie za príplatok 10%, biele matné prevedenie už nie je v ponuke! Do poznámky na konci objednávky treba uviesť o akú farbu máte záujem.Ďakujeme.   Termín dodania:4-5 týždňov Dodávaný v demonte.          
bežná cena 450,00 EUR
naša cena 283,00 EUR

OVN Vitrína DEL-SOL II 2D nízka
novinka


Kvalitný výrobok tradičného jednoduchého dizajnu vyrobeného výhradne z masívnej borovice,2x brúsený a 2x lakovaný ekolakom. Knižnica je vhodná do detských izieb, pracovní ale aj do iných častí bytu. Hrúbka masívu:2,5-2,8cm rozmery:180x85x45 cm Je dodávaná v demonte. Termín dodania:2-5 týždňov Hmotnosť: 38kg   Možnosť výberu morenia za príplatok 10%,pri bielej farbe je príplatok 20%. Prosíme, aby
bežná cena 399,00 EUR
naša cena 295,00 EUR

OVN Knižnica 2D 5S borovica
novinka


ROZMERY :šírka: 80 cm výška: 190 cm hĺbka: 42 cm Vitrína vyrobená výhradne z masívneho borovicového dreva,  a je vyrobená veľmi dôkladne a presne. Vitrína je ekologicky lakovaná , brúsené a  znovu lakovaná - pre 100% konečný výsledok!   Vitrína je ideálna pre každú miestnosť,  rovnako ako pre  spálňu tak aj pre obývaciu izbu, výborne sa hodí na chodbu. Vo vitríne možno skladovať rôzne druhy
bežná cena 380,00 EUR
naša cena 347,00 EUR

OVN KOMODA č 010 vitrína masív borovica
novinka


Elegantná nadčasová vitrína z masívnej borovice voskovaná v medovom odtieni - presklená časť, 3 police, 1 plná dvierka, 2 veľké zásuvky  kovové ozdobné úchytky  Termín dodania: 2-4 týždne, v demonte   rozmery [cm] 100 x 41 x 190 (š x h x v) Balené   Hmotnosť 46 Kg Materiál Masív borovica voskovaná            
bežná cena 459,00 EUR
naša cena 392,00 EUR

OVN Vitrína IDN 16254 borovica vosk masív
novinka


Popis: rozmery:200x45x35 cm Vitrína je vyrobená z borovicového masívu v modernom dizajne, zásuvky majú kvalitné kovanie. Termín dodania:4-5 týždňov -v demonte Hmotnosť:45kg              Možnosť výberu morenia za príplatok 10%,biela farba sa už nevyrába! Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem. Ďakujeme.  
bežná cena 480,00 EUR
naša cena 421,00 EUR

OVN Vitrína DEL-SOL masív 1D/2S
novinka


Popis: rozmery:200x85x35cm Vitrína je vyrobená z borovicového masívu v modernom dizajne s jednou zásuvkou ktorá má kvalitné kovanie. Termín dodania:4-5 týždňov -dodávaná v demonte Hmotnosť:55kg            Možnosť výberu morenia za príplatok 10%,biela farba sa už nevyrába! Prosíme aby ste do poznámky na konci objednávky napísali o akú farbu morenia máte záujem.Ďakujeme.  
bežná cena 520,00 EUR
naša cena 489,00 EUR

OVN Vitrína II DEL-SOL 2D/1S
novinka


Elegantná vitrína kombinácia MDF a odolnej laminovanej drevotriesky. -farebné prevedenie biela -3 plné a 3 presklené dvierka, 3 zásuvky, 3 niky   Termín dodania : 2-4 týždne, v demonte    rozmery [cm] 121 x 40 x 200 (š x h x v) Balené KARTON: 2 ks (rozmery, š/v/d: 42 x 17 x 124 cm, 39 x 17 x 124 cm) Hmotnosť 78 Kg Povrch biela Materiál Lamino a ostatné K vitríne odporúčame dokúpiť hodiace sa
bežná cena 960,00 EUR
naša cena 510,00 EUR

OVN Vitrína IDN FN 1791 MDF/lamino
novinka